Regulamin serwisu bikeBoard.pl

1. Użytkownicy serwisu bikeBoard.pl podają swój pseudonim lub prawdziwe dane oraz adres e-mail, a także opcjonalnie informacje o sobie.

2. Użytkownik może zmienić swój Nick/e-mail a także hasło oraz usunąć konto.

3. Adres e-mail podany podczas rejestracji jest niewidoczny dla pozostałych użytkowników serwisu i służy do celów rejestracji konta użytkownika a także do wysyłania newslettera.

4. Zabronione jest tworzenie konta dla innej osoby, bez jej pozwolenia.

5. Wydawca zastrzega sobie prawo usuwania kont co do których wystepują watpliwości natury prawej a także nie spełniające wymogów niniejszego Regulaminu (podszywanie się pod inne osoby, naruszenie praw własności intelektualnej oraz inne sytuacje wymienione w niniejszym Regulaminie)

6. Użytkownik jest właścicielem wszystkich treści i informacji publikowanych przez siebie w serwisie bikeBoard.pl.

7. W przypadku treści objętych prawem własności intelektualnej, takich jak zdjęcia czy filmy a także inne utwory, użytkownik przyznaje nam poniższe zezwolenie:
użytkownik przyznaje nam niewyłączną, bezpłatną, światową licencję zezwalającą na wykorzystanie wszelkich publikowanych przez siebie treści objętych prawem do własności intelektualnej w ramach serwisu www.bikeboard.pl lub w związku z korzystaniem z nim. Licencja ta wygasa wraz z usunięciem przez użytkownika zawartości objętej prawami do własności intelektualnej lub swojego konta.
 
8. W serwisie bikeBoard.pl zabronione jest publikowanie wszelkiego rodzaju komunikatów komercyjnych (reklam), zabronione jest także:
- zbieranie treści i danych użytkowników oraz inne formy uzyskiwania dostępu do serwisu bikeBoard.pl z wykorzystaniem narzędzi automatycznych
- przesyłanie wirusów i złośliwego kodu innego rodzaju.
- wyłudzanie danych logowania i uzyskiwanie dostępu do konta należącego do innej osoby.
- atakowanie, zastraszanie lub nękanie w jakikolwiek sposób innych użytkowników.
- publikowanie treści, które: stanowią mowę nienawiści, zawierają groźby lub pornografię, nawołują do przemocy lub zawierają elementy nagości, a także drastyczną i lub przemoc.
- wykorzystywanie serwisu  bikeBoard.pldo celów niezgodnych z prawem, mylących, złośliwych lub dyskryminacyjnych.
- wykonywanie jakichkolwiek czynności, które mogłyby wyłączyć, przeciążyć lub ograniczyć prawidłowe funkcjonowanie oraz wygląd serwisu  bikeBoard.pl, takich jak np. ingerowanie w sposób wyświetlania strony lub inne funkcje serwisu.

9. Zabronione jest publikowanie w serwisie  bikeBoard.pl treści lub wykonywanie jakichkolwiek czynności, które naruszają lub łamią prawa innej osoby, albo są w inny sposób sprzeczne z prawem.

10. Wydawca zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnej treści lub informacji opublikowanej przez użytkownika w serwisie bikeBoard.pl w razie stwierdzenia, że jest ona sprzeczna z niniejszym Regulaminem.

11. W przypadku zaistnienia sytuacji naruszenia przez użytkownika postanowień niniejszego Regulaminu, lub spowodowania ryzyka poniesienia przez Wydawcę odpowiedzialności prawnej, zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania udostępniania użytkownikowi całości lub części serwisu  bikeBoard.pl. Użytkownik zostanie o tym powiadomiony pocztą e-mail przy kolejnej próbie uzyskania dostępu do konta. Zastrzegamy sobie również prawo do usunięcia konta w dowolnej chwili.
 
12. Wydawca zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian do nieniejszego regulaminu poprzez publikację aktualnej treści na niniejszej stronie.

Reklama


Aktualny numer

Piszemy m.in.

    Piszemy m.in. o:
  • lekkie koła do maratonu
  • Road Tour 2019
  • Andy - Apu Wamani
  • testujemy: Fulle XC, Ghost Kato 3.9 AL, KTM X-Strada 20, Trek Madone SLR 9 Disc eTap,Merida Silex 200, Scott Ransom 920